„Zatrzymujemy czas ale nie stoimy w miejscu”

Fotokoszulka na wiosnę

Jak zimą dotknąć już wiosny  ?


Mamy dla Ciebie super pomysł !  Zrób podkoszulek z nadrukiem wiosennym :-)
Zobacz kilka naszych propozycji. Od razu poczujesz ciepło słońca i relaks  !

Astronomiczna wiosna już 20 marca. Można szybko i przyjemnie poprawić sobie humor jednym zdjęciem z oryginalnym napisem, np. "Piękna jak wiosna" . Na pewno każdy zapyta: "Skąd masz tą koszulkę ?"

Projektowanie podkoszulka jest bardzo proste. Można użyć własnych zdjęć lub wpisać w google "zdjęcia za darmo", "free photo" i wybrać z wielu dostępnych zdjęć.

Wystarczy wejść na naszą stronę, wejść w Foto-gadżety i wybrać foto-koszulkę.

Można wybrać, czy zdjęcie ma być umieszczone w poziomie czy pionie w menu z lewej strony. Tam również wybiera się krój podkoszulka: męski lub damski - oraz jego wielkość.


Za pomocą znacznika w dolnym prawym rogu możemy powiększać lub zmniejszać zdjęcia. Ikona z uśmieszkiem informuje nas o jakości zaimportowanego zdjęcia. Zdjęcie można też obracać z układu poziomego np. do pionu. Dodatkowo na podkoszulku można umieścić nasz tekst - wystarczy wybrać tą opcję z menu z prawej strony. Tak wygląda podkoszulek w podglądzie  "projektowym" na naszej stronie:

Można komuś zrobić np. prezent  z okazji "Pierwszego dnia wiosny". Można własnoręcznie zrobić prezent na "Dzień Kobiet"  lub zbliżający się "Dzień Mężczyzn". To na pewno będzie coś miłego, wartościowego i niezapomnianego  cheeky

Miłej zabawy !  cool