„Zatrzymujemy czas ale nie stoimy w miejscu”

O Nas

grupowe

od lewej:

Jan Tuszyński, Natalia Gronda, Marzena Tuszyńska, Monika Szuta, Marcin Szuta, Marta Karcz, Marek Kobiela, Aneta Gosz-Gudan, Izabela Podgórska, Ewelina Weyer, Dawid Literski

Jesteśmy dla Was i z Wami Szanowni Klienci od 1999 roku. Zaczynaliśmy od maleńkiego sklepiku fotograficznego w Kartuzach. Miał powierzchnię zaledwie 12 metrów kwadratowych. Od tego czasu pomagamy upamiętnić wyjątkowe wydarzenia z Waszego życia. Zdjęcie to uchwycenie chwili, zatrzymanie momentu na zawsze.

Dziękujemy za dwadzieścia lat, w trakcie których uczestniczyliśmy w wielu ważnych dla naszych klientów ślubach, chrzcinach, urodzinach, wakacjach, studniówkach, świętach…Jesteśmy wdzięczni za wybór naszego laboratorium.

Dziś jesteśmy laboratorium fotograficznym z nowoczesnym parkiem maszynowym. Wciąż pracujemy nad ofertą, wyczuwając potrzeby rynku i Państwa oczekiwania. Aktualnie maszyny agfa d2 plus oraz agfa d2 pozwalają przenosić Państwa doświadczenia na papier.

W naszym fotobutiku znajdziecie szeroką gamę prezentów dla bliskich. Foto kubki (biały, magiczny, kolorowy), poszewka, kufel, kalendarz, puzzle i koszulka ze zdjęciem ucieszą każdego.

Nie zamierzamy stanąć w miejscu. Obiecujemy, że nadal będziemy trzymać ręce na pulsie i rozwijać się, nadążać za zmianami, które następują na rynku fotograficznym.